Google+

پنج اپلیکیشن امنیت و حریم خصوصی در اندروید

بازار گوشی‌های اندروید در ایران، روز به روز رو به پیشرفت و رشد است، از طرفی گوشی‌های اندروید گوگل مشکلاتی برای حریم خصوصی و امنیت گوشی‌های خود دارند که باید به آنها رسیدگی شود و راه‌کارهای مناسبی برای حل آنها پیدا کرد.

اینجا ۵ اپلیکیشن مناسب و خوب برای دستگا‌ه‌های اندرویدی را به شما معرفی می‌کنیم.

 

1Password

اگر یک کار ساده برای امن ماندن در اینترنت بخواهیم انجام بدیم، اون مراقبت از پسوردهای اینترنتی خودتان برای سایت‌های مختلف است. خیلی مهم است که شما یک پسورد متفاوت برای هر وب‌سایت اینترنتی داشته باشید و همه‌ی رمزهای اینترنتی شما همانند هم نباشند.

برای دانلود این اپلیکیشن در اندروید، اینجا کلیک کنید.

AppLock

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید برای برنامه‌های مهمی که ازشون در دستگاه‌ اندرویدی خودتون استفاده می‌کنید، رمز بگذارید. مثلا، شاید بخواهید روی برنامه‌ی تلگرام، واتس‌اپ و جی‌میل رمز بگذارید تا کسی جز شما نتواند آن را باز کند.

برای دانلود این اپلیکیشن در اندروید، اینجا کلیک کنید.

 

NordVPN

 

این فیلترشکن به شما کمک می‌کند تا با رمزکردن ترافیک اینترنتی دستگاه‌ اندروید خود بتوانید به وب‌سایت‌های فیلتر شده و سایت‌هایی که نمی‌خواهید آدرس اینترنتی دقیق شما مورد ردیابی قرار گیرد دسترسی داشته باشید.

برای دانلود این اپلیکیشن در اندروید، اینجا کلیک کنید.

Signal

سیگنال، اپلیکیشن خیلی ساده‌ای است که به شما کمک می‌کند تا یک گفتگوی امن متنی و صوتی با دیگران داشته باشید. این اپلیکیشن مثل اینکه در ایران فیلتر است (چیز عجیبی نیست!، همه‌چی فیلتره!) اما به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از این اپلیکیشن برای گفتگوهای خود استفاده کنید.

برای دانلود این اپلیکیشن در اندروید، اینجا کلیک کنید.

 

Lantern

اپلیکیشن اندروید، فیلترشکن لنترن یکی از بهترین پیشنهاد‌های ما است که شما می‌توانید برای دورزدن فیلترینگ از آن استفاده کنید. تعداد زیاد سرورهای این فیلترشکن، این امکان را فراهم کرده است تا شما با مشکلات کم‌تری بتوانید فیلترینگ را دور بزنید.

برای دانلود این اپلیکیشن در اندروید، اینجا کلیک کنید.

 

شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد © Website Development by AVAMAE