Google+
11295

Battlebots - قسمت ۱

۲۴ نفر از بهترین سازندگان ربات در جهان، دور هم جمع شده‌اند تا در یکی از هیجان‌انگیزترین مسابقات نبرد ربا‌ت‌ها درشرکت کنند به نام: جنگ ربات‌ها
مجری این برنامه خانم «Molly McGrath» است.
در سانفرانسیسکو خانه‌ و زادگاه جنگ ربات‌ها هستیم تا در رویدادی شرکت کنیم که در آن ورزش، مسابقه و تکنولوژی با هم تلاقی می‌کنند. در این مسابقه از مهندسان ناسا گرفته تا افراد آماتور و تازه کار با هم در میدان جنگ ربات‌ها رقابت می‌کنند.
«ریزربک» (که توسط کاپیتان گروه، «مارک دویتس» هدایت می‌شود) در برابر «آیس ویو» (که توسط کاپیتان گروه، «زاک بیبر» هدایت می‌شود) : در ابتدا «ریزربک» بسیار خشن و تهاجمی ظاهر می‌شود اما «آیس ویو» با تیغه‌های سنگینی که با سرعت می‌چرخند به او حمله می‌کند…
«پلن ایکس» (که توسط کاپیتان گروه «لیزا وینتر» هدایت می‌شود) در برابر «رکس» (که توسط کاپیتان گروه «لایبوویتس» هدایت می شود): در ابتدای مبارزه «پلن ایکس» تلاش می‌کند چرخ مرکزی «رکس» را از کار بیندازد اما موفق نمی‌شود. «پلن ایکس» موفق می‌شود ضربه‌هایی به «رکس» وارد کند. در ادامه «پلن ایکس» با استفاده از سلاح اصلی خود، یعنی بازوی آهنی چرخان، به «رکس» حملات شدیدی می‌کند. اما پس از آن در در اواخر مبارزه «رکس» موفق می‌شود صدماتی جدی به «پلن ایکس» وارد کند. در پایان تعیین نتیجه به عهده‌ی داوران: «فون دیویس»، «للاند ملوین» و «جسیکا چوبات» واگذار می‌شود و آن ها «پلن ایکس» را برنده‌ی مسابقه اعلام می کنند.
مبارزه بعدی میان «بایت فورس» (که توسط کاپیتان گروه «پل ونتیمیلیا» هدایت می‌شود) و «وار هد» (که توسط کاپیتان گروه و استوره ای به نام «ایان لویس» هدایت می‌شود) است: «بایت فورس» در برابر یکی از سرسخت‌ترین مبارزان تاریخ جنگ ربات‌ها قرار گرفته اما در همان ابتدای کار برتری را از آن خود می‌کند. «بایت فورس» موفق می‌شود «وارهد» را بچرخاند و به طرف دستگاه خردکننده ببرد... مبارزه «بایت فورس» با «وارهد» هم بسیار غافلگیرکننده و هم بسیار پرهیجان است.
مبارزه نهایی میان «نایتمر» (که توسط کاپیتان گروه «جیم سمنتوسکی» هدایت می‌شود) و «وریر کلن» (که توسط کاپیتان گروه «تری ایورت» هدایت می‌شود): «نایتمر» موفق می‌شود یک قطعه از «وریر کلن» را جدا کند. و در ادامه «وریر کلن» تلاش می‌کند «نایتمر» را در تیغه عمودی گیر بیندازد و پس از آن موفق می‌شود او را برگرداند… «نایتمر» موفق می‌شود در این مبارزه آسیب‌های زیادی به «وریر کلن» وارد کند اما در نهایت بازنده می‌شود.

 

شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد © Website Development by AVAMAE