Google+
11429

Battlebots - قسمت ۵

مبارزات دور یک چهارم نهایی جنگ ربات‌ها:
جنگ حماسی ربات‌ها وارد دور یک چهارم نهایی شده و ۸ مبارزه‌ی سرنوشت ساز در پیش خواهد بود. برندگان این قسمت به دور نیمه‌نهایی راه پیدا خواهند کرد. در این مبارزات صدمات زیادی به ربات‌ها وارد خواهد شد، چرخ‌ها کنده خواهد شد، سلاح‌ها از کار خواهند افتاد، بدنه‌ها له خواهند شد… مبارزات هیجان انگیز این قسمت را از دست ندهید.
در این مبارزات زمان هر مسابقه سه دقیقه خواهد بود. هر کدام از ربات‌ها که موفق شوند در این مدت حریف را به طور کامل نابود کنند یا ان را از کار بیندازند، برنده‌ی مسابقه خواهند شد. اگر در مدت سه دقیقه هیچ کدام از ربات ها تخریب نشوند، تعیین برنده به عهده‌ی هیات داوران خواهد بود. در این مسابقه‌ی پرهیجان افراد مختلفی شرکت کرده‌اند. از مهندسان ناسا گرفته تا دانشجویان و نوجوانان آماتور. اما همه‌ی آن‌ها یک هدف مشترک دارند: قهرمانی جنگ بزرگ ربات‌ها و بردن جایزه‌ی ارزشمند نقدی
در طول این برنامه ما سازندگان پشت صحنه‌ی این ربات‌ها را به شما معرفی و هر کدام از ربات‌های ساخته شده را تجزیه و تحلیل می‌کنیم. در هر کدام از مبارزه‌ها ربات‌‌های شرکت‌کننده و روند مبارزه توسط کارشناس باتجربه و حرفه‌ای ورزش، «کریس رز» تجزیه تحلیل می‌شوند. همچنین نظرات و صحبت‌های جنگجوی سابق «یو‌اف‌سی» (مبارزه قهرمانی نهایی) یعنی «کنی فلورین» را خواهیم شنید. مجری این برنامه «Molly McGrath» و گزارشگران جانبی «Alison Haislip» و مهندس ناسا، «بابک فردوسی» هستند. داوران این مسابقه:
مبارز سابق «جنگ ربات‌ها» و هنرمند جلوه‌های ویژه: «فون دیویس»
فضانورد ناسا: «للاند ملوین»
و «جسیکا چوبات»
با حضور: فاروق توحید

مبارزه‌های این قسمت:
۱. «تامبستون» در برابر «ویچ داکتر»
۲.«آیس ویو» در برابر «گوست رپتر»
۳. «استینگر» در برابر «برانکو»
۴. «اورهال» در برابر «بایت فورس»

شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد © Website Development by AVAMAE