Google+
11986

تره‌ور مک دانلد و زنان مافیا - قسمت ۲

 در این برنامه جدید دوقسمتی سر تره‌ور مک دونالد با همسران، نامزدها و دختران سردسته‌های مافیا دیدار می‌کند و آن‌ها داستان‌هایشان را برای این روزنامه‌نگار معتبر تعریف خواهند کرد. بسیاری از این زنان تا پیش از این هرگز مصاحبه نکرده بودند. حالا پس از این سفر شش هفته‌ای، تره‌ور  چشم‌انداز جدید و تازه‌ای از ابعاد واقعی زندگی مافیا به روی ما گشوده؛ در این برنامه خواهیم دید که معنای واقعی زندگی در دنیای قدرت، خشونت و تجمل باندهای مافیا چیست. 
 تره‌ور با «لیندا اسکارپا»، دختر «گرک اسکارپا»، از تبهکاران و آدمکش‌های مشهور،  دیدار و گفت‌وگو می‌کند. در این دیدار دختر این گانگستر برای تره‌ور داستان بی‌نظیر روزی را تعریف می‌کند که زندگی‌اش برای همیشه تغییر کرد؛ روزی که او و پسر خردسالش در بین جنگ و تیراندازی باندهای مافیا گیر افتاده بودند.
 در ادامه در یک دیدار احساسی، تره‌ور با «تونی ماری»، اولین زن «Gambino Captain Mikey»، از سرکرده‌های مافیا، دیدار می‌کند. او هنوز به خاطر خیانت دوگانه‌ی شوهرش سابقش، رنج می‌کشد که قانون «اومرتا» را شکسته بود. «اومرتا» یعنی در جایی که باندهای مافیایی قدرت دارندهیچ‌کس نباید هیچ وقت، حتا اگر به طور قانونی به جرمی که انجام نداده محکوم شد، درباره‌ی باند حرفی بزند. باندهای مافیا کسی را که «اومرتا» را بشکند، خواهند کشت. در ادامه‌ی برنامه، تره‌ور با سردسته‌ی سابق خانواده‌ی «کلمبو»، «آنتونی روسو» دیدار می‌کند. اما دوست دختر جدید او چیزی درباره‌ی مافیا و زندگی قبلی «آنتونی» مدارد.

شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد © Website Development by AVAMAE