Google+
13946

مدرسه - چهارشنبه ۱۴ اکتبر


در موفقترین مدرسه ی اتحادیه، پرسنل در مورد کاهش دستمزدها و حمایت معنوی با مدیر بحث می کنند. در بین دانش آموزان GCSE اضطراب و نگرانی موج می زند.

کاهش بودجه و اضطراب دانش آموزان یکی از چالش هایی است که مدیر مدرسه ی (کسل) با آن مواجه شده است.
نکته   خلاصه ی هر قسمت باید با این عبارت شروع شده: "مدرسه... و ما؟" و با "یادداشتهایی برای سردبیران" به پایان برسد. خلاصه ی هر قسمت باید بین این دو بخش قابل بازگشت قرار گیرد.
مجموعه ی "مدرسه" تجربیات دانش آموزان، معلمین، والدین و مسئولین مدرسه در طول یک سال تحصیلی را با تمام پیچیدگی هایش دنبال می کند.
نسبت به گذشته پول بیشتری صرف آموزش می شود اما فشارهای مالی و تعداد معلمینی که از سمت خود کناره گیری می کنند هم چنان در حال افزایش است.
این مجموعه روابط بین تصمیمات کلیدی و تاثیرات انسانی آن در سرتاسر نظام آموزشی را باز می کند.
آینده ی نسل بعدی بریتانیا در خطر است. چه انتظاری از معلمینمون، بچه هامون و خودمون می تونیم داشته باشیم؟
سال تحصیلی جدید فرا رسیده و در مدرسه ی (کسل)، بزرگترین و موفقترین مدرسه¬ی اتحادیه تاثیرات کاهش بودجه در حال آشکار شدن است.
(کلوئی) 16 ساله، یکی از باهوشترین دانش آموزان گروه خود، در تلاش است خودش را با اولین سال مقطع راهنمایی وفق دهد. وقتی از روی عمد زنگ هشدار آتش سوزی را به صدا درآورده و تمام مدرسه تخلیه می شود، (انجی براون)، مدیر مدرسه، این ماجرا را درخواست کمک از طرف یک نوجوان بااستعداد که سعی در همرنگ جماعت شدن دارد تلقی کرده و تصمیم می گیرد شخصا مداخله کند.
(انجی) که به تازگی به سمت مدیریت منصوب شده، در تلاش است با وجود کاهش چشمگیر بودجه، استانداردهای مدرسه را بالا نگه دارد. پس انداز نقدی اتحادیه تا هجده ماه آینده به پایان خواهد رسید. 
(انجی) باید به همکارانش اطلاع دهد که تا 6000 پوند کاهش دستمزد خواهند داشت. 
یادداشتهایی برای سردبیران:
مجموعه ی "مدرسه" در سه مدرسه ی راهنمایی فیلمبرداری شده است: (مارلوود)، (کسل)، و (منگاتسفیلد). این سه مدرسه در کنار هم بخشی از اتحادیه ی آموزشی مدرسه ی (کسل) (CSET) را تشکیل می دهند که یک اتحادیه ی چند آکادمی وسیع در (گلاسترشایر جنوبی) می باشد، و بودجه ها و اموالشان به یکدیگر متصل است. هر یک از مدیران به (ویلیام رابرتز)، مدیر عامل اتحادیه که پس از شروع کار در یک شرکت چند ملیتی شروع به بازآموزی تدریس کرده جواب پس خواهند داد.
دو سوم تمام مدارس راهنمایی انگلستان دارای وضعیت آکادمی هستند. آکادمی ها مستقل از مقامات محلی آموزشی تاسیس و مدیریت شده و به طور فزاینده در حال گروه تشکیل دادن و ایجاد اتحادیه های چند آکادمی (MAT) هستند، که هر کدام یک هیئت مدیره و مدیر عامل دارند.
 در پنج سال اخیر تعداد اتحادیه های چند آکادمی انگلستان سه برابر شده است.

شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد © Website Development by AVAMAE