Google+
9969

قسمت ۱

پس از حمله‌ی وحشیانه به بازرس «برکنرید» (با بازی توماس کریگ) توسط کارگران بندر، همه چیز در ایستگاه شماره چهار پلیس تغییر می‌کند. کارآگاه مرداک (با بازی یانیک بیسون) و افراد پلیس مستقر در این پاسگاه، شاهد حضور کارآگاه «هیمیش سلورک» (با بازی پاتریک مک کنا) هستند. او مردی است که آداب و اخلاق و رفتار عجیب‌و‌غریبی دارد.

در ادامه همراه با «کربتری» (با بازی جوی هریس)، «هیگینز» (با بازی لاکلان مرداک) و «جکسون» (کریستین بروئن)، مرداک هم متوجه می‌شود که آنها با دشمن بی‌رحمی روبرو هستند. این احساس او به ویژه پس از قتل وحشیانه‌ی «ریچارد داوکینز» (با بازی جرود مک لین)، تاجر اسکله تشدید می‌شود. او هنگام قتل همراه با دوستانش مشغول شام خوردن بود. درحالی که مرداک و همکارانش در حال تحقیق بر روی این پرونده‌ی قتل هستند، شباهت‌های غافلگیرکننده‌ای میان این پرونده و کتک زدن همکار مافوق خودشان پیدا می‌کنند. متاسفانه، اگرچه آنها مشکوک به بعضی از اراذل و اوباش برای ارتکاب به این قتل هستند، اما در تحقیقات‌شان به مشکلات و موانعی برخورد می‌کنند. باوجود آنکه نامزدی میان «جولیا» (هلن جوی) و «مرداک» مدت زیادی به طول انجامیده، اما آنها تاریخ ازدواج‌شان را به خاطر مسائل مهم دیگری به تعویق می‌اندازند.

در همین حال، دکتر «آگدن» و دکتر «گریس» (با بازی جورجینا ریلی) توسط «مارگارت هایلی» (با بازی نیکول آندرهِی) برای خدمت سربازی ثبت نام کرده‌اند و این بخشی از مبارزه‌شان برای به‌دست آوردن حق رای زنان است. آنها به‌زودی متوجه می‌شوند امضای درخواست، به‌تنهایی نمی‌تواند به آنها برای پیروزی در مبارزه کمک کند و آنها باید با انجام راهپیمایی و تظاهرات اعتراض‌آمیز، به مبارزه‌ی خود قدرت ببخشند.

در راهپیمایی عده‌ای از آنها حمایت می‌کنند و برخی دیگر آنها را با خشونت تحقیر می‌کنند و این موضوع راهپیمایی مسالمت‌آمیز آن‌ها را به خشونت می‌کشاند. در ادامه هنگامی که مرداک و پاسبانان به اسکله بازمی‌گردند تا قدرت‌نمایی کنند، با اقدامات خشونت‌آمیز شدیدی روبرو می‌شوند.

ویدیوها قسمت ۱ قسمت ۱
شبکه تلویزیونی مرجان. کلیه حقوق محفوظ می باشد © Website Development by AVAMAE